Перша версія сайту для ТзОВ “ЗР-Інформ”, Коломийського рекламно-інформаційного тижневика

Третя офіційна проба пера в веб-розробництві, але, власне, перший проект за який отримано винагороду. Не зважаючи на стислі часові рамки виконання і суттєві обмеження в плані хостингу проект вийшов доволі вдалим, і роками виконував всі покладені на нього функції. На даний момент морально застарілий, тому прийняте рішення про повну перебудову та вдосконалення функціоналу під сучасні амбіції та перспективи команди видання.

Інформація про клієнта

Клієнт: ТзОВ “ЗР-Інформ”, Коломия

Друковане видання формату А3, принципово чорно-біле, виключно рекламного характеру. На своїх сторінках публікує як графічну рекламу так і текстові оголошення.

Видання засноване в 1995-му році.

З розвитком інформаційних технологій з’явилась потреба в донесенні інформації про свої послуги до аудиторії в глобальній мережі.

Адреса сайту: http://zr-inform.if.ua

Наше завдання

Завдання

За мінімум часу та витрат створити функціональний сайт-візитку, де б розміщувалась інформація про видання, послуги, їх вартість, всі необхідні контакти та довідкова інформація різного характеру.

Хостинг:

Дисковий простір: 200 Мб (з 2013р. – 250 Мб)

Трафік на місяць: 200 Мб (з 2013р. – 250 Мб)

Термін виконання робіт:  3 календарні дні

Застосовані технології

Технології та ПЗ

    • Photoshop
    • Indesign
    • HTML
    • CSS

Примітки

Обсяг всієї файлової частини ресурсу лише 300 Кб, а трафік однієї сторінки не перевищує 35-40 Кб, що дозволило вкластись в потужності хостингу при активності близько унікальних 1000 відвідувань/місяць.

Пізніше (2013 р.) з допомогою мерчанта “PayU” створено можливість підписки на електронну версію видання з онлайн-оплатою. Після припинення діяльності сервісу “PayU” на території України здійснено перехід до мерчанта “Liqpay”, але враховуючи специфіку останнього довелось прикрутити php-форми та mysql-базу даних для збору необхідної інформації про підписників.

Протягом всього часу свого існування даний варіант сайту повністю виправдав витрачені на нього кошти і, не зважаючи на доволі скромний стиль, повністю справлявся з покладеними на нього завданнями.

В коді сайту досі зберігається жарт: “//розкоментуйте ці рядки для підключення перегляду з калькулятора”.