Особистий життєпис

Неофіційний, місцями безглуздий, ба навіть мені самому іноді незрозумілий

Інформація про проект

Історія даного проекту розпочалася навесні 2010-го року, і фактично стала подією випадковою. Скоріше за все була потреба щось комусь розказати, яка вилилась в отакий от творчий порив. З часом захотілося змін, тому було розроблено кілька варіантів графічного інтерфейсу.

Адреса ресурсу: http://rediska.iblogger.org

Завдання

Створити зручний для прочитання блог, де з легкістю можна розмістити будь-який цікавий контент (текст, зображення, аудіо, відео, таблиці та ін.).

Забезпечити швидкість та стабільну роботу ресурсу без зайвих витрат часу.

Домен: .iblogger.org (безкоштовний, 2-го рівня)

Хостинг:

безкоштовна пропозиція від byethost.com

Параметри хостингу:

Дисковий простір: 1 Гб

Трафік: 50 Гб/міс

Кількість доменів на аккаунті: без обмежень

Кількість БД: 5 шт.

Застосовані технології

Технології та ПЗ

  • Photoshop
  • CMS “WordPress” +плагіни
  • PHP+MySQL
  • CSS

Примітка

Певний дисонанс викликає мова інтерфейсу, а саме російська. Враховуючи події 2013-2015 років це доволі провокативно і, можливо, некоректно.

Тим не менше – не маю наміру переробляти локалізацію, оскільки це допомагає зберігати навички спілкування та грамотного написання однією з іноземних мов.

UPD:

У вересні 2016 року блог “Rediska” спіткала прикрість – Роскомнадзор змусив хостера відмовити в наданні послуг, тому на даний час блог в пошуках нового, принципово безкоштовного майданчика.

Цікавим також є той факт, що через день після блокування “Redisk’и” Роскомнадзор заблокував на території РФ таких гігантів як “PornHub” та “YouPorn”.

Напевно на думку Роскомнадзору мій контент був таки небезпечнішим, ніж порно =)).